Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.

Ahoj! Tento blog bych chtěla věnovat mojí cestě za Angličtinou :-)


A mám aspoň něco za sebou !!

25. července 2012 v 18:56 | 00martaz00 |  První vyřizování
No lidi nebudete tomu věřit... ale konečně sem udělala první krok a vydala jsem se do Cool Agent :-)
Moje rozhodnutí bylo ze dne na den, a tak se vyrazila... Připravila sem si sebou do valku slovník pár věcí co sem si našla na netu abych si to mohla projít cesto, vytiskla sem si mapu a mohlo se jet :-)
Cesta do Brna naprosto ok :-) v kupečku sem byla sama takže sem si pěkně nahlas mohla říkat všechno co sem potřebovala :-) procházela sem si svoje odpovědi na jendotlové otázky a tak :-D
Z nádraží sem se vydala naít si tu svoji slavnou CA.. No tahle agentura má bejt u divadla. z hlavasu kousek a i vím kde to je .. to nebyl problém, ale pak to nsatalo.. u divadla sem to začala všechno hledat, a procházet kolem dokola.. a ty kolečka fakt nebyla malá.. no jo když to není v hlavě musí to bejt v nohách.. :-d takže když už sem kroužila po 3. tak sem se zeptala jistého pána, kde že ta divadelní je!!! no víte to je jen ta kraťoučká ulice támhle!! jen pto info ulice naproti!! divadlu šla sem kolem toho asi milionkrát. takže agenturu sem našla, no problemo :-)
Vešla sem dovnitř a tam už na mě čekala paní nebo slečna Sarka Brezovska.
Vypadala upně ok, byla milá a tak.. začala mi vyprávět vše o programu ale jelikož já si už všechno našla tak mi neříkala nic novýho :-)
Ptala se mě jestli sem letos maturovala, tak sem jí odpověděla že jo, a ještě se ptala na téma.. To sem měla Austrálii a Nový Zéland :-D říkala že mě obdivuje že sem to zvládla na 2 a že to teda moje angličtina nebude problém :-D
No začali sme pohovor.. ptala sem mě na rodinu, na to jaký mám vztah ke zvířatům, a na moje osobní charakterový vlastnosti :-/ no na tech vlastnostech sem naprosto vyhořekla vůbec mě nic nenapadalo.. a to ani v čj natož v aj..
Tím náš pohovor zkončil.. Řekla mi že s tím pujde něco dělat, ale že se mám trochu zaměřit ještě na konverzaci..
Tak snad to pujde no :-D
Jinak teď musím zkompletovat moji přihlášku a dát ji na net :-)
Budu se snažit to udělat co nejdřív abych mohla odtud co nejřív vypadnout !! :-D :-P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama