Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.

Ahoj! Tento blog bych chtěla věnovat mojí cestě za Angličtinou :-)


Září 2012

ANO!

30. září 2012 v 17:36 | 00martaz00 |  Fáze matching
Takž lidi :-)
A je to tady po nekonečnejch 4 dnech mi moje rodinka z Chicaga napsala že mě chcou :-)
Takže co jsou zač. No jak už jsem napsala je to rodinka z Chicaga, hostmum se jmenuje Monika a hostdad je Sean
mají dvě dětičky. Starší se jmenuje Finn a je mu 5 a mladší je Meave a v prosinci jí budou 4. :-) No jako připadám si jakobych o nich věděla snad všechno. S Seanem jsme si každý den psali emaily plný otázek a odpovědí, a vážně mi dal vždy úplně super odpověď na každou moji otázku. Když sem s ním ve středu mluvila tak byl super a vše mi pořád dokola opakovat.. :-D no ale jinak abych pravdu řekla tak sem mu rozuměla celkem málo :-D A to že toho namluvil opravdu hodně. :-D Naprosto se mu nedařilo bejt chvilku potichu.. fakt sem nebyla schopná nic říct protože mě nepustil ke slovu :-D ale vůbec mi to nevadilo, aspoň toho o nich vím hodně ;-)Tak toto budou od Listopadu moji malý ďáblíci. Nejsou super? Vypadaj jako poměrně žíví dětičky, ale aspoň se nebudu nudit. No a ještě abychom se nenudili určitě tak v květnu tato rodinka čeká přírustek. Aspoň si zkusím se starat i o úplný mimčo :-)
No co dodat už se strašně těším až budu součást jejich rodiny a budu si hezky užívat v Chicagu :-)

Jo a jinak sem ještě musela dneska napsat všem ostatním rodinám z anglie že je s "politováním" musím odmítnou a "bohužel" sem si vybrala rodinu z USA :-D ANO velmi mě mrzí že nebudu muset dělat služku v Anglii ale snad budu člen rodiny v USA :-)

No nic to bude asi vše :-) teď budu čekat až se začne něco dít na APIA a pak dám vědět :-)

Tak co se děje...

27. září 2012 v 0:30 | 00martaz00 |  Fáze matching
Jo jo pořád čekám, omlouvat se že jsem tak strašně dlouhou dobu nenapsala fakt nebudu protože se nedělo nic, prostě vůbec nic.
Takže jak na tom teď sem.. no asi takhle poslední co se událo bylo více než před měsícem že se změnil status na mé stránce na matching fázi. No a od té doby.. nic neozvala se mi naprosto žádná rodina.. něco šílenýho fakt, chodit fakdej den na stránku a zjistit že tam nic není…to nepřeju nikomu, je to fakt psycho.
A víte co je nejhorší? Že se vás každej druhej ptá "tak co kdy už pojedeš, už máš rodinu?" To je hrozný, takže malá rada, řekněte to jen fakt rodině… Nebuďtě hloupý jako já, to že to řeknete polovině svých kamarádům vám fakt nepomůže a akorát vás bude štvát jak se vás každej vyptává.
A jelikoš mě to štvalo už trochu moc, rozhodla sem se udělat rozhodnutí, který to vše mělo trochu urychlit, a to to že jsem si po projíždění milionu stránek našla http://www.aupair-world.net/ což je stránka kde jsem si hledala rodinu, ale tentokrát do Anglie, a ještě k tomu bez agentury.
Zaregistrovala jsem se 22.9. a čekala co se bude dít, nahrála jsem tam věci co už jsem měla připravený do ameriky a čekala.
Moc dlouho jsem čekat nemusela, hned v den registrace jsem poslala moje žádosti pár rodinám ( na této strance si vybírají i rodiny i aupair - což je podle mne fakt super) hned druhý den jsem dostala mail od rodiny z Lutonu v Anglii ( čenošská rodina se dvěmi dětmi, maminka na mne působila trochu dominantně). Hned v úterý se mi ozvala další rodina, taky černoši , s tím že potřebují au pair rouvelmi rychle a to už za necelý dva týdny. Tak sem jim napsala že je to až moc brzo, a že kdyby to šlo aspoň o týden až dva později tak by to bylo možná ok.
No a padla středa (dnešek) a to bylo jako kdyby se s rodinama rozsypal pytel, no zas tak moc jich nebylo, jen jedna navíc ale zato jaká… Tato nová rodina je rodina z ameriky, ANO slyšíte správně z Ameriky z Chicaga. Působyla strašně fajn a tak sme se domluvili že si hned večer zavoláme. Bylo jsme domluvení na 8, takže jsem celá nervozní seděla u pc už od 7 a čekala.. Bylo 8 a asi 3 min. a už mi přes skype volá otec rodiny. Náš hovor trval cca 50 min. celkem to uteklo, ale abych pravdu řekla tak sem toho moc nenamluvila, pan velmi hovorny, ale strašně milej. O te rodine jsem se toho dozvedela fakt hodně, a jako zpetnou vazbu mi napsal hned v zapeti email že si to moc užil. A že mi dají do neděle vědět jak to bude jestli mě berou.
Tak sem mu napsala a zeptala jsem se ho ještě na pár otázek a kdyby jste viděli jak rozsahlou odpověď mi naspal, no bylo to super, a bylo vidět že by o mne fakt mohl mit celkem zájem. Tak doufám že to tak fakt bude. Ty jo teď ještě počkat do neděle jak se rozhodnou. Takže muj plán.. Každej den jim napsat maila aby vedeli že mam opravdu zájem. J
Tak zatím a držte pěsti.