Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.

Ahoj! Tento blog bych chtěla věnovat mojí cestě za Angličtinou :-)


Rodinná vánoční "párty"

24. prosince 2012 v 5:25 | 00martaz00 |  2. měsíc
Ahoj :-)
Tak jak jsem psala včera, tak dneska byla na programu vánoční párty u HF rodiny.
Takže ráno jsme se před 10 sešli s HM v kuchyni a tak sem se ptala co mě vlastně čeká.. no myslela sem že mě vomejou.. že mám počítat že tam bude takovejch 30-40 lidí, kteří pujdou navštívit babičku!!!
No šílený!
Pak jsem naskákali do auta a vyjelo se.. no vzhledem k tomu že sem ani nevěděla kam vlastně jedem tak sem ani netušila jak dlouho pojedem... :-/ cesta 2 hodiny :-D
Pak jsme to konečně našli, přišli jsme kamsi kde byl jeden pidi barák kolem sila a stodoli a buh vi co jeste a to bylo vse :-D
... nebo jako pidi barak.. no na to že v něm mělo bejt tolik lidi tak hodně malej :-D
Přisli jsme dovnitř (jo zapomněla jsem dodat že před barákem bylo asi takovejch 15 možná víc aut :-D) a ve vnitř nikdo!!
Pak z nich teda vypadlo že jsou všichni dole. Dole milion lidí no já myslela že mě škrkne.. jenže! nikdo se semnou neměl zájem bavit.. takže to byl fakt co se tohohle týče fakt úžasnej den. Tak jsem akorat chvilku pokecala s HF mamkou a potom ještě i s babičkou a to bylo vše :-// sem tam si přišel na mmmt nějakej z chlapů pokecat ale že bych se nějak byvila to teda ne!
Ale co sem chtěla napsat!

Maj jakoby asi tradici (my jsme nesli 2 dárky, bylo mi divný že děcka ví o tom že je to od rodičů a ne od santy), že každej přinese dárek a ty se všechny daj na hromadu. pak až je čas tak se začne hrát hra. Každej kdo přinesl dárek napíše svoje jméno na lístek, a pak až to maj všichni tak se si všichni sednou okolo dárků...
a vytáhne se první jméno, dotyčnej si vybere z hromady dárků co chce. Potom to rozbalí a tahá další jméno a takhle to jde dál. Ten kdo si má vybrat dárek, tak si nemusí vzít novej z hromady ale muže si vzít nějakej dárek co má někdo ostatní ALE tento dárek (každej z nich) může změnit jen 2x majitele, u 3 tího už musí zůstat. No a ten kterýmu ho vzal tak si vybírá jinej. A takhle to jde až jsou všechny dárky pryč :-)
To se mi fakt líbilo, celkem pěkná tradice!

No a pak byli další dárky tentokrát VŠECHNY dárky byli od babičky. Babička měla pro každýho člena rodiny dárek, například ručně udělaný deky atd. něco byli fakt kýče, ale třeba ty deky, jako to bylo fakt super :-) jako mazec prostě když má babička dárek pro asi 40 lidí :-D a prostě každej rozbalil předevšema a poděkoval babičce MOC Pěkný!!

No a pak bylo pár dárků pro babičku a pak jsme tam ještě chvilklu byla a jeli jsme domu.
TO už bylo kolem 6 hodiny, tak jsme se stavili na jídlo jen do mekáče aby to bylo rychlí a do auta protože to byla dlouhá cesta a jelo se domů :-)

TAK SE MĚJTE KRÁSNĚ, PŘEJU KRÁSNÝ A VESELÝ VÁNOCE !!!! MOC SI JE UŽIJTE MĚ ČEKAJ AŽ O DEN POZDĚJI

PÁČKO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Megynka Megynka | 24. prosince 2012 v 9:30 | Reagovat

To zní jako super tradice, ale v tom případě když někdo kupuje dárek, neví pro koho bude, takže musí být nějakej neutrální :D

2 Megynka Megynka | 24. prosince 2012 v 14:06 | Reagovat

Tedy, dorazil mi pohled, ježiš děkuju strašně moc :D vůbec bych nečekala, že mi fakt dorazí, ježiš ani nevíš, jak moc sem ráda, opravdu to nejkrásnější vánoční překvapení ;) písni mi do komentů na můj blog adresu, taky ti pošlu, opravdu to udělá radost ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama